fbpx
03/06/2022 SERGEI INKATOV “Armastuse kaja”

SERGEI INKATOV “Armastuse kaja”

Neljapäeval, 9.06 kell 17.30 avatakse Staapli 3 galeriis Sergei Inkatovi isikunäitus “Armastuse kaja”, mis mõtiskleb tunnete ja emotsioonide kogemustest. Ning peamiselt – armastusest.


Kunstnik kirjeldab: “Armastus on ammendamatu inspiratsiooniallikas, mis motiveerib loovust. See on armastus maailma, elu, inimeste ja looduse vastu. Kõik muu on teisejärguline nagu kaja, just nimelt nagu armastuse kaja, mille abil sünnib lõuendile pilt maailmavaatest.”

Sergei Inkatovi isikunäitusel on eksponeeritud abstraktsed maalid, mis on tihti tuntud neile, kes on eriti nõudlikud “vaimse toidu” suhtes. Värvide emotsioonid, alateadlik intuitiivsus, igapäevaelust põgenemine – kõike seda leidub Sergei Inkatovi lõuenditelt. Iga Inkatovi teos on terve maailm, mis võib muuta inimest, panna teda kogema, tundma ja armastama. Jälgi tähelepanelikult tunnete ja armastuse kaja!

Sergei Inkatov (s. 1971) on Armeenia päritolu eesti kunstnik, kelle looming on tuntud nii Eestis kui ka välismaal. Kunstikriitikud on Sergei maale kõrgelt hinnanud ning tema abstraktsed maalid on pälvinud 2017. ja 2019. aastal “International Art Professionals Awards (IAPA)” kuldmedali, mida jagatakse Mondial Art Academia poolt abstraktse maalikunsti kategoorias.Sergei Inkatov on Eesti Kunstnike Liidu liige, Mondial Art Academia suursaadik Eestis, ta on osalenud mitmetel näitustel ja kunstifoorumitel, sealhulgas Art Expo Beijing ja New York Art Expo.


Näituse avamine 9.06.2022 kell 17.30-20.00
Näituse periood 9.06.-10.07.2022

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.