fbpx
14/02/2022 SERGEI FRIDMAN “Võõral Planeedil”

SERGEI FRIDMAN “Võõral Planeedil”

Neljapäeval, 17.02, kell 17.30 avatakse Staapli 3 galeriis fotograaf Sergei Fridmani näitus “Võõral planeedil”.

Kunstnik kirjeldab: “Võõral planeedil” fotolugu kajastab inimese vaimu tugevust, mis tagastab inimesele päris unistuse – unistuse kosmosest. Lugu on inspireeritud tehnoloogia arengust ja pikkadest teaduslikest uurimustöödest, mille lõpptulemus ei pruugi alati selge olla. Sellises olukorras peavad noored teadlased võitlema nii iseendaga kui ka selle teadmatusega. Ent teadus annab noortele võimaluse teostada oma mõtteid ja ideid ning teeb elu huvitavamaks. Tänapäeva maailmas on MaslowI püramiidi tipud juba ammu tühjad ja meil on suurepärane võimalus need täita tundmatu planeedi ehk teadusliku uurimustööga.”

Sergei Fridman on interdistsiplinaarne fotograaf, kes tegutseb fotograafina alates 2003. aastast, mil ta alustas tööd tol ajal populaarsust koguvate digikaameratega. Sergei on leidnud inspiratsiooni Sally Manni, Ellen von Unwerthi ja Anna-Lou Leibovitzi loomingust. Teda paeluvad inimese hinge seisundid ja nende pildistamine ebatavalisest vaatenurgast.

2014. aasta jaanuaris toimus Sergeil Kiek in de Kökis fotonäitus “Vanade mõisade muinasjutud”, mille eesmärk oli jäädvustada Eesti mõisade ilu, salapära ja mitmekesisust. 2019. aastal osales Sergei Fridman, Trierenberg Super Circuiti 35 Awards konkursil, kus ta pälvis Kuldpreemia.


Näituse avamine: 17.02.2022 kell 17.30-20.00
Näituse periood 17.02.-20.03.2022

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.