fbpx
KUSTNIKUVESTLUS: LOLA TEHVER

KUSTNIKUVESTLUS: LOLA TEHVER

Reedel, 5. augustil kell 17.00 toimub Staapli 3 galerii näituse “Naiselik ürgne vägi” raames vestlus kunstniku Lola Tehveriga.

Kuidas asetab kunstnik teosed oma senise loomingu konteksti? Millest saab alguse nende loomeprotsess? Milliseid kogemusi või näpunäiteid jagavad kunstnikud vabakutselise kunstnikuna?Kunstnikuvestlus viiakse läbi avatud vestluse vormis, kus kunstnik kõneleb oma loomingust ja kunstist. Oodatud on külaliste tähelepanekud ja küsimused.

Lola Tehver näitus “Naiselik ürgne vägi” on avatud 14. augustini 2022.
https://fb.me/e/2LRUwk6QZ

Lola Tehveri julgetes ja värvirohketes teostes on läbivateks temaatikateks naiseks olemise vorm, arengutee, naisenergia teadlik kasutamine ja naise seksuaalsus. Lola on õppinud Tartu Ülikoolis vene ja slaavi filoloogiat ning meedia ja reklaami erialal. Tehver õppis klassikalist maalikunsti EKA avatud akadeemias. Ta on osalenud mitmel rahvusvahelisel grupinäitusel, näiteks Veneetsias (2014) ja Soomes (2020). Alates 2016. aastast on Lola osalenud mitmetel grupi- ja isikunäitustel Eestis, tema teoseid leidub paljudes erakogudes. Lola Tehver on Eesti Maalikunstnike Liidu liige.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.