fbpx
05/05/2021 Jelena Nova “Lemmikloomade salajane elu”

Jelena Nova “Lemmikloomade salajane elu”

“Lemmikloomade salajane elu” kajastab Jelena Nova nii varasemat kui hiliseimat loomingut ja on tema esimene isikunäitus Staapli 3 galeriis.

Kunstnik mõtiskleb: “Kas teate täpselt, mida Teie lemmikloomad ja teised karvased sõbrad armastavad? Kas olete äkki märganud, kuidas nad kogemata paljastavad Teile oma hobisid ja huvisid, mida Te neilt ei oodanud? Ma olen täiesti veendunud, et kõikidel loomadel on suurepärane huumorimeel ja seetõttu kutsun Teid vaatama, millega nad tegelevad sel ajal kui Te töötate, ja koos nendega itsitama.”


Nagu ütleb ka pealkiri on “Lemmikloomade salajane elu” näitus, mille temaatikaks on lemmikloomad ja nende pealtnäha nähtamatud või nähtavad seiklused. Näitus on eksponeeritud Staapli 3 galerii Punasel näituse pinnal ja loob lemmikloomade igapäevased hetked ilmekate ja värvikate joonistuste ja maalide kaudu.Jelena Nova on eesti kunstnik-impressionist, kes on lõpetanud tootedisaini eriala Eesti Kunstiakadeemias. Jelena tegeleb kunstiga alates 2014. aastast ja tema peamiseks temaatikaks on ootamatutesse ja humoorikatesse olukordadesse sattunud lemmikloomad. Jelenale on oluline, et tema kunstis oleks erksad värvid, mis looks vaatajas hea emotsiooni. Jelena on osalenud näitustel Eestis ja Inglismaal ning ta tööd on erakollektsioonides üle Euroopa, USA ja Peruus. 

Näitus jääb avatuks kuni 30.05.2021
Galerii on avatud E-T 10.00-18.00, K-P 10.00-20.00


Seoses COVID-19 pandeemiaga ei toimu Staapli 3 galeriis näituse avaüritusi. Näituse külastamisel palume arvestada 2+2 reegliga, kanda maski ja pidada kinni hügieeninõuetest.

Jelena Nova "Lemmikloomade salajane elu" osa IJelena Nova "Lemmikloomade salajane elu" osa II

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.