fbpx
Värsked postitused

MEIST

Galerii

Staapli 3 galerii ja kohvikul on suurepäraselt suursugune 240 ruutmeetrine ruum, kus leiate erinevate kunstilise suunitlusega tööd – Šoti sisekujunduskunstist kuni eesti kunstnike originaaltöödeni.
Meie avar galerii võimaldab külalislahkust pakkuda mitmekesisistele kunsti ja kultuuriprojektele – korraldame ajutisi näitusi ja erinevaid kunsti, muusika ning kultuuri õhtuid.

Kunstikohvik

Meie kunstikohvikus saab külastaja aja maha võtta ja rahulikult enda ümber kunsti nautida. Me töötame koostöös kohaliku pagarikoja ja röstikojaga, et pakkuda oma külastajatele suurepäraseid ja kvaliteetseid kohalike väikeettevõtete tooteid. Meie töötajad on vilunud kunstist rääkima, serveerima kohvi ja tervitama külastajaid naeratusega!
Tule astu läbi!

KUNSTNIKUD

Rozanne Bell

Rozanne Bell on lõbususe kehastus. Ta on värvikas seltskonnahing, kelle ainulaadne  kujutlusvõime ei tunne piire. Rozanne´i päikeseline ellusuhtumine on täis omapära ja nutikust. Ta on põnev ja lõbus isiksus, kes pulbitseb energiast, mis peegeldub suurepäraselt tema kunstis. Rozanne’il on viis last, kelle kõrvalt leiab ta alati aega ka kunsti jaoks.

Kim Curson

“Minu jaoks tuleb kunst hingest ja lihtsatest rõõmudest elus. Ma usun, et sageli toovad just pisiasjad suurimat rahuldust, mitte niinimetatud ,,suured asjad”, mida proovin kujutada ka oma maalides. Emaks saades taasavastasin lapse enda sees, millest tulenevat süütust ja lapsemeelsust võib tabada ka minu kunstis. ,,Maalides tegelen sellega, mida armastan – see on minu sisemise loovuse ja tunnete väljundiks,” räägib Kim.

Eliza Jane Speight

Šotimaal sündinud Eliza Jane lahkus kodukandist varastel üheksakümnendatel, et asuda õppima kunstikoolis Inglismaal. Peale kooli tabas teda rännupisik ning noorel Elizal oli võimalik Euroopas ringi reisida oma kunstitööde müügist saadud tulust.  Kunstnik päris oma perekonnalt suure armastuse looduse ja puude vastu, sest nii tema isa kui ka vanaisa olid kirglikud metsamehed.