04/12/2020 PIKENDATUD!             AEG. HORISONT. INIMENE

PIKENDATUD! AEG. HORISONT. INIMENE

Neljapäeval, 10. detsembril 2020 avab Staapli 3 galerii ühisnäituse “Aeg. Horisont. Inimene”.

“Aeg. Horisont. Inimene” toob kokku kolm Eesti kunstniku loomingut kolme erineva kuid aegumatu teema kaudu.  Jelena Galkina, Takinada ja Santa Zukkeri tööd käsitlevad aja, horisondi ja inimese mõisteid nii üksteisest isoleerituna kui ka läbi üksteise vaadatuna ning loovad värvilise ja põneva visuaalide kaleidoskoobi.

Näitus “Aeg.Horisont.Inimene” toob vaatajani kontrastse kuid harmoonilise koosluse aegumatutest teemadest, millele autorid on lähenenud oma loome praktikale omaste käekirjade ja tehnikate kaudu.

Näitus on Staapli 3 galeriis avatud alates 10. detsembrist.

Näituseperiood 10.12.2020-24.01.2021
Galerii avatud E-P 10.00-20.00 (riiklike pühade avamisajad võivad erineda)
Lisainformatsioon info@staapliart.ee 

Jelena Galkina on kogenud kunstnik ja disainer, kes elab Tallinnas. Jelena õppis maalimist juba lapsena ja 2007. aastal lõpetas ta Eesti Kunstiakadeemia Graafilise disaini osakonna. Tema maalinguid on emotsionaalsed, värvikirevad ja hämmastavalt tähelepanelikud detailide suhtes.

Takinada eesti illustraator ja kunstnik. Ta lõpetas Eesti Kunstiakadeemia vabade kunstide osakonna graafika eriala aastal 2010, Eesti Akvarellistide Ühenduse liige alates 2017. aastast ja Rahvusvahelise Akvarelli Platvormi koordinaator Eestis 2020. aastast. Viimase 5 aasta jooksul on Takinada osalenud mitmetel kohalikel ja rahvusvahelistel grupinäitusel (Korea, Rootsi, Ameerika Ühendriigid, Itaalia) ja teinud 3 isikunäitust Eestis. Ta on loonud mitmetele raamatutele kaane illustratsioonide, illustreerinud A. Kivirähki “Tilda ja tolmuingel” lasteraamatu ja olnud samanimelise Vanemuise lasteballeti lavastuse kunstnik. Tema tööd on avaldatud Beautiful Bizarre Magazine kaasaegse kunsti ajakirjas. 

Santa Zukker õpib Tallinna ülikoolis kultuuriteadust. Oma maalidel kasutab ta peamiselt akrüülvärve. Santa on oma töid välja pannud ka sellistes galeriides nagu Staapli 3 galeriis, Eduard Vilde muuseumis / Kastellaanimajas (Park sinu südames, Maalikunstnike Liidu näitus), Nõmme kultuurikeskuses, Nautica keskuses (Croccodillo pizza). Santa viib läbi ka kunsti töötubasid lastele galeriis ja raamatukogudes.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga