STAAPLI 3 GALERII JA KUNSTIKOHVIK

Galerii

Staapli 3 galerii ja kohvikul on suurepäraselt suursugune 240 ruutmeetrine ruum, kus leiate erinevate kunstilise suunitlusega töid – Šoti sisekujunduskunstist kuni eesti kunstnike originaaltöödeni. Meie avar galerii võimaldab külalislahkust pakkuda mitmekesisistele kunsti ja kultuuriprojektidele – korraldame ajutisi näitusi ja erinevaid kunsti-, muusika-, ning kultuuriõhtuid.

 

Kunstikohvik

Meie kunstikohvikus saab külastaja aja maha võtta ja rahulikult enda ümber kunsti nautida. Me töötame koostöös kohaliku pagarikoja ja röstikojaga, et pakkuda oma külastajatele suurepäraseid ja kvaliteetseid kohalike väikeettevõtete tooteid. Meie töötajad on vilunud kunstist rääkima, serveerima kohvi ja tervitama külastajaid naeratusega! Tule astu läbi!

Mark Gask - Staapli 3 galerii omanik

Mark on kunsti valdkonnas töötanud pea 43 aastat ja alates 2003. aastast elab ta Tallinnas. Markil on Šotimaal oma galerii Gallery I, millel on Staapli 3 galeriile sarnane kontseptsioon. Galerii, mis ei oleks vaid kunsti vaatamiseks või näitamiseks ja vaid kombineeritud kohvikuga!

Mark kirjeldab oma uut Tallinna seiklust ja ettevõtmist järgmiselt:
“Minult on alati küsitud “Miks Tallinn?”. Vastus on lihtne – Tallinn kõnetas mind ja ja ma kuulasin. Kui ma 2 aastat tagasi Noblessneri piirkonnaga tutvusin, kuulasin ma taaskord ja tulemus on käes – Staapli 3 galerii ja kunstikohvik!”

Kirjuta meile!

[contact-form-7 404 "Not Found"]