TÖÖTOAD

Korralda oma töökaaslastele või sõpradele loominguline töötoa õhtu!

KUNSTITÖÖTOAD

Korraldame kunstitöötubasid lastele ja noortele (koomiksi loomine, origami, maalimine, stencil töötuba jpt). Töötoad on avatud kõigile huvilistele!

LOOMINGULINE ÜHISTÖÖ TÖÖTUBA ETTEVÕTETELE JA ERAÜRITUSTELE

Aitame teil valida loomingulise ühistöö teema, mis vastaks teie ettevõtte või ürituse olemusele ja suunitlustele. Soovitame valida teema millega kõik osalised saaksid piiritult unistada ja oma kujutlusvõimet kasutada. Näiteks, võib iga osaline väljendada iseenda kujutlusvõimet tuleviku ja ka ettevõtte/meeskonna väärtuste/suundade osas. Lõplik teema valik jääb kliendi valida!

ÜHISMAALI LOOMINE

Teie poolt valitud teema/sisu
Materjalid: lõuend/akrüül paber, akrüülid, pintslid Kestvus: 2,5h
Tulemus: suur ühismaal (kas akrüülpaber või lõuend). Töö suurus oleneb osalejate arvust ja kliendi soovist.

Töötuba algab lühikeste näpunäidetega maalimisele kus igaüks saab individuaalselt luua ja katsetada. Seejärel luuakse suurele lõuendile ühistöö ja juhendaja aitab kompositsiooni-värvi ning sidususe osas.

ÜHISKOOMIKSI LOOMINE

Teie poolt valitud teema/sisu
Materjalid: paber, pliiats/pastakas/viltpliiats/marker jne
Kestvus: 2,5h
Tulemus: suur ühisjoonistus/koomiks paberil

Töötuba algab lühikese individuaalse visandi ülesandega, kus iga osaline töötab oma koomiksi loo kallal mida soovib ühistööle luua. Arutame läbi igaühe loodud loo ja juhendaja annab näpunäiteid kuidas paremini lugu joonistada ning kõikide lugusid üheks ühistööks siduda.

Töötubadel ei ole loomingupiiranguid – ühistööle võib luua kujundeid, kirjateksti või lihtsalt värvide kompositsioone. Oleks tore kui iga osaline on enne jõudnud mõelda (vastavalt teemale) millist lühikest lugu või maali (abstraktne, kujundid, tekst jne) ta sooviks ühisjoonistusele luua (siis ei kuluks liiga palju aega brainstormimisele).

Mõni aspekt millele mõelda: Millist lõpptulemust soovite, kas püsivat mälestust kollektiivile või lihtsalt koostegemise rõõmu kogemist? Kui suure ühistöö soovite luua? Kas on eelistusi kasutatava materjali osas (markerid, pliiatsid, akrüülid jne)? Kas soovite seina riputada ja kas riputamisel oleks piiranguid? (materjali püsivus, kas lõuendina või hiljem raamitud paber).

Kirjuta meile info@staapliart.ee ja kirjelda millist töötuba või üritust sooviksid oma sõpradele või meeskonnale korraldada.